Dodane komentarze :
Dodano przez mieszkaniec pilchowic. [2012-02-27]
e-mail :siwulek_21@interia.pl
witam.mam takie samo zdanie.jeżeli chodzi o PPK to naprawdę jest coś nie tak.ludzie tam pracujący to po prostu porażka.żeby cokolwiek załatwić naprawdę trzeba mieć mocne nerwy,nikt nic nie wie.sekretarka bardzo wredna i nie sympatyczna.jeżeli chodzi o godziny pracy to czy Pan Prezes oraz kierownik mają jakieś specjalne godziny urzędowania?wydaje mi się że chyba nie,a przychodzą do pracy jak im się podoba.to "oni" są dla nas nie na odwrót.na prawdę szkoda słów.

Dodano przez Jacek Starak. [2012-02-21]
e-mail :jacek.starak@plusnet.pl
Dziękuje za odpowiedź. Nie wiem jakie są Państwa zamiary, za to w umowie są wyraźne zapisy na temat prawa do wejścia na działkę czy też do wszystkich pomieszczeń z instalacją wodociągową oraz kontroli wspomnianej instalacji. Zakres instalacji, który Państwa dotyczy to instalacja wodociągowa do wodomierza włącznie, a to co jest dalej za wodomierzem jest poza Państwa zakresem, więc nie ma powodu by ktoś obcy szwendał się po domu choćby nie wiem czym się legitymował. Dodatkowo w Pańskiej odpowiedzi brakuje ustosunkowania się do niewykle ważnej kwesti rabatów w przypadku awarii.Przykład z życia wzięty: kilka dni temu nie było wody przez około 18 godzin a następnie z kranu jeszce przez 2 dni leciała żółta woda, która podejrzewam umiarkowanie nadawała się do picia. Czy w związku z obniżoną jakością wody będzie udzielony rabat np. od ceny 1-2 m3 wody choćby w opłacie abonamentowej?

Dodano przez Krzysztof Waniczek. [2012-02-08]
e-mail :ppk@pilchowice.pl
Witam,
pragnę poinformować że prowadzona akcja wymiany umów jest prowadzona właśnie wskutek weryfikacji przez UOKiK stosowanych wcześniej wzorców umów. Wcześniejszy wzorzec umowy był poddany co najmniej dwukrotnej analizie przez UOKiK. Wzorzec obecnie prezentowany do podpisu jest wynikiem tego postępowania, co pozwala stwierdzić ze nie zawiera klauzul niedozwolonych przez UOKiK.
Co do innych zapisów, to zapraszam do siedziby naszego Przedsiębiorstwa celem wyjaśnienia wątpliwości. Specjalnie dla osób pracujących wydłużyliśmy godziny pracy w czwartek do 17:00. Dodam jedynie, ze ustawa precyzyjnie wskazuje do jakich urządzeń i w celu dokonania jakich czynności pracownicy mają uprawnienia oraz jakimi dokumentami winni się legitymować.
Przypisywanie nam złej woli posądzeniem jakoby tylko czekamy, żeby komuś zdemolować działkę pod pozorem usuwania awarii jest swoistym nadużyciem.
Rozumiemy natomiast obawy związane z tym zapisem i pragniemy stanowczo zapewnić iż nie będzie on wykorzystywany by szkodzić odbiorcom naszych usług, a przy usuwaniu awarii zawsze kierujemy się troską o jak najmniejsze naruszenie stanu posiadania osób prywatnych oraz przywrócenie w miarę możliwości działki do stanu pierwotnego.

Zwracamy się do odbiorców naszych usług o okazanie pomocy naszym pracownikom prowadzącym akcję wymiany umów w terenie, zwłaszcza wziąwszy pod uwagę obecnie panującą aurę.

Z poważaniem,
Krzysztof Waniczek
PPK sp. z o.o.


1
Dodaj swój komentarz