Dodane komentarze :
Dodano przez Marek M. [2009-04-15]
e-mail :marekm71@go2.pl
Nie dotyczy przesyłek wartościowych a zwykłych. Ha ha. Tylko baran cokolwiek wysyła zwykłą przesyłką. Pozatym do przesyłania pieniędzy są przekazy. Tak w nawiasie nie pracuję na poczcie, ale widać że nie znasz przepisów na Poczcie to raz a dwa przesyłka idzie przez kilka rozdzielni a nie że wszystko zaraz lecą z Twoją przesyłką do listonosza więc droga jest długa a listonosz jak zgubi Twoją przesyłke płaci karę. Najpierw dobrze sprawdź jak wygląda droga takiej przesyłki, a potem oskarżaj ludzi a jak sie nie znasz trzymaj gębę. Pozatym pewnie nic nie wysyłasz a trzepiesz pianę bo nie masz co robić.

Dodano przez Holmes . [2007-12-28]
e-mail :barnaba04@onet.eu
Sluchajcie kobiety nie podnosic tonu,tylko szukac winnego.Gdybym mial dowody,juz dawno bym zadzialal.Jednak musisz miec cos na sumieniu,widze tracisz juz opanowanie.Predzej czy pozniej prawda wyjdzie na jaw.Co do propozycji pracy z Wami,dziekuje.To ja sobie dobieram ludzi.Pozdrowienia,i dosiego.Mysle,ze w koncu zaczniecie patrzec na rece,ciekawe komu odpadnie.

Dodano przez IZABELA SWONKE. [2007-12-28]
e-mail :iza.pilchowice@op.pl
JA JESTEM TEŻ PRACOWNIKIEM TEJ POCZTY ,CHCIAŁAM NADMIENIĆ ŻE TAK JAK MOJA KOLEŻANKA PISZE W IMIENIU NAS WSZYSTKICH PRACUJĄCYCH NA POCZCIE .JEŚLI MASZ TAKIE PODEJŻENIA DLACZEGO NIE UJAWNISZ SWOICH DANYCH CZEGO SIĘ OBAWIASZ, A MOŻE BRAK CI DOWODÓW CO? TCHÓRZU.TO ŻE JESTEŚMY OSKARŻANE O KRADZIEŻE NIE JEST NAM OBCE, TO PO PROSTU WYNIKA Z NIEWIEDZY LUDZI O TEJ PRACY.JEŚLI CHCESZ OTRZYMAĆ COŚ WARTOŚCIOWEGO TO DOWIEDZ SIĘ NAJPIERW W JAKI SPOSÓB TO ZROBIĆ BY NIE OSKARZAĆ INNYCH,JEST TO BARDZO PRZYKRE.ZŁODZIEJ WIDZI WOKÓŁ SIEBIE ZŁODZIEI!!!!!!!!! MOGE TYLKO OD SIEBIE DODAĆ ŻE JEST TO CIĘŻKI KAWAŁEK CHLEBA!

Dodano przez Beata Leszczyńska. [2007-12-27]
e-mail :beata145@op.pl
Moim zdaniem jeśli przesyłka jest z jakąś wartościową powinna ona być wysysłana listem poleconym lub listem wartościowym . za zwykłe listy poczta nie ponosi odpowiedzialności .A faktem jest by kogoś oskarżyć trzeba złapać za rękę a nie bezpodstawnie oskarżać. Ja pracuję na tej poczcie i takie coś jak otwieranie czy też sparawdzanie nie było i nie ma miejsca bo nikt nie ma rendgena w oczach a wszystkie przysyłki listowe są uczciwie dostarczane . Może na poczatek trzeba się zastanowić czy one dotarły do nas z rozdzielni z Gliwic!!! Zapraszam do Nas na poczte na zastępstwo w okresie urlopowym to się dowiesz jak ta praca wyglada i na czym polega ,z autosji wiem ilu już takich mądrych było i po paru dniach i też godzinach zrezygnowało z zastępstwa . Teraz z innym świetle patrzą na Nas bo wiedzą jak się trzeba napracować i z glową by sie nie pomylić i by zdążyć sie wyrobić w godzinach pracy .

Dodano przez Holmes . [2007-12-22]
e-mail :barnaba04@onet.eu
Halo,to nie dotyczy przesylek wartosciowych,lecz zwyklych listow ktore sa otwierane.Niestety nikogo nie zlapano za reke.Nieuczciwosc zawsze sie wyda,predzej czy pozniej.


1 2 >>>
Dodaj swój komentarz