Dodane komentarze :
Dodano przez jaszczurka akruzczsaj. [2012-07-17]
e-mail :wikla808@interia.pl
Kochany lub kochana w sołectwie Stanica są najlepsze drogi jeżeli chodzi o gminę Pilchowice.Wiem do krajów zachodnich nam jeszcze dużo brakuje.Spółka Wodna- płacą wszyscy i ci co mają rów przed posesją i ci są w dalszej odległości. Jak znam prawa fizyki wodę z opadów ,drenarkę mają wszyscy i jest to odprowadzane do rowów, dlatego płacimy.Opłata zależy od wielkości posesji.

Dodano przez Grażyna Żur. [2012-06-20]
e-mail :grazyna.zur@poczta.onet.pl
Mam pytanie do Pani Wójt.Czy doszła już do Pani informacja o zawieszeniu kurów PKS na okres wakacji? W godzinach dojazdu do pracy i powrotu PKS od wakacji nie kursuje. Mieszkańcy Stanicy i Pilchowic nie dostaną się do Gliwic do pracy, chorzy do lekarzy,młodzież nie skorzysta z atrakcji wakacyjnych, basenów, czy praktyk wakacyjnych.Poseł Kazmierczak w wychwalaniu atutów Gminy chyba się pomylił.Nie jestem zorientowana, ale wydaje mi się, że zapewnienie transportu publicznego, to zadanie gminy. Czy tak, czy inaczej oczekuję od Pani jako od Wójta albo interwecji w PKS, albo zorganizowanie innego transporu zastępczego. Pomimo, że pracuję w Gliwiach, moje podatki zasilają gminę Pichowice. Mieszkanka Stanicy G.Żur.

Dodano przez jaszczurka akruzczsaj. [2012-06-19]
e-mail :wikla808@interia.pl
Sołectwo Stanica należy do gminy Pilchowice. Powinny to wytłumaczyć radni ze Stanicy dlaczego nie ma pilotażowego programu komunikacji dla Stanicy. odpowiedź ISTNIEJE BARDZO WIELKIE NIEBEZPIECZEŃSTWO ,że PKS WYCOFA SWOJE AUTOBUSY I BĘDZIE JESZCZE WIĘKSZA KLAPA DLA Mieszkańców STANICY. Gmina ma obowiązek zapewnić komunikację na terenie gminy. Jak się PKS wycofają jak dojedziemy do okolicznych miast.

Dodano przez Adik . [2012-03-25]
e-mail :trybulator@gazeta.pl
Ma Pan racje administrator strony nie ma nic do odpowiadania,ale nikt nie chce aby odpowiadal,od tego sa radni i waldze,ale dobrze ze ktos czyta te komentarze.Dziekuje za uwage.

Dodano przez Łukasz Wójs. [2012-03-21]
e-mail :admin@pilchowice.pl
Witam.

Proszę o krótkie sprostowanie dlaczego w ten problemy ma zostać zamieszany administrator strony?
Nie jestem osobą uprawnioną do odpowiadania na takie wpisy na forum. Moim zadaniem (w tym przypadku) jest jedynie akceptowanie wpisów lub odrzucanie - jeśli pojawiają się przekleństwa i rzeczy niecenzuralne.
W przypadku braku odpowiedzi od osób uprawnionych na Pana "pytania", proszę złożyć pismo do sekretariatu Urzędu Gminy, mając tym samym pewność, że uzyska Pan odpowiedź zwrotną.
W razie skarg na moją osobę lub braku satysfakcji z wykonywanych czynności administracyjnych, również proszę złożyć pismo do sekretariatu Urzędu.

Pozdrawiam
Łukasz Wójs


1 2 >>>
Dodaj swój komentarz