Dodane wpisy :
Dodano przez Agnieszka Lotkowska. [2006-03-20]
e-mail :sp_pilchowice@op.pl
Szanowna Pani!
Zapewniam, że znam ramowy plan nauczania uczniów klas I- III. Wyjaśniam, że w I etapie edukacyjnym, kształcenie zintegrowane nie ma podziału na poszczególne zajęcia, przedmioty ( Rozporządzenie MENiS z dnia 12 lutego 2002 z póżn. zm. Dz.U.Nr. 15,poz.142, z późn. zm.)
Edukację ruchową, motoryczną nauczyciel realizuje w ramach tygodniowego 18-sto godzinnego kształcenia zintegrowanego w różnych formach dostosowanych także do warunków placówki np: codzienne kilkunastominutowe zajęcia ruchowe, gry i zabawy, zajęcia na boisku szkolnym itp.
Dodatkowo, uczniom klas III szkoła oferuje zajęcia na krytym basenie w Szczygłowicach.
Nie znam przypadków, w których rodzice, ze względu na niski poziom nauczania wysyłają swoje pociechy do innych szkół. Nasi uczniowie otrzymują rzetelna wiedzę, czego dowodem są wsokie wyniki np. zewnętrznego sprawdzianu po VI klasie oraz liczne dyplomy i wyróżnienia.

Serdecznie zapraszam do szkoły, chętnie udzielę dodatkowych informacji na wszystkie nurtujące Panią pytania.

z poważaniem
dyrektor szkoły
Agnieszka Lotkowska

komentarzy : 0 dodaj komentarz

Dodano przez zadowolona . [2006-03-20]
e-mail :
Hmmm jak ja lubię, kiedy rodzice zamiast zająć się swoim dzieckiem w niedzielę zajmują się wypisywaniem na forum nieprawdziwych informacji.No cóż, nie należy się potem dziwić,że dzieci czują się zaniedbane, kiedy rodzic woli ulżyć sobie na forum.Ja jakoś nie podzielam zdania "mieszkanki Pilchowic", a jeśli coś mi się nie podoba, idę porozmawiać na ten temat z wychowawcą, pedagogiem czy też dyrektorem szkoły.Uważam,że w szkole zachodzi dużo zmian na lepsze. Widać,że pani dyrektor stara się polepszać warunki nauki naszym dzieciom. Szkoła wygląda dużo ładniej, niż wcześniej.Zwiększa się liczba pomocy naukowych itd.Jeżeli komuś się tu nie podoba, droga wolna. Proszę przenieść dziecko np. do Gliwic. Zyczę powodzenia. Tu są małe klasy, większa kontrola,jest bardziej bezpiecznie itd.Chyba "mieszkanka Pilchowic" powinna zobaczyć sobie szkoły w miastach.Odnośnie zdania "... o ile można go nazwać gronem pedagogicznym" obraża tu wszystkich nauczycieli, wrzucając ich do 1 worka.Tu znowu uważam to za przesadę.A co do ostatniego zdania, to proszę poświęcić więcej czasu swojemu dziecku, niż siedzieć przed komputerem, to może będzie miało "lepsze przygotowanie".:-)

komentarzy : 0 dodaj komentarz

Dodano przez Klientki poczty . [2006-03-20]
e-mail :
No cóż, pani naczelnik poczty powinna się cieszyć, że pracuje w Polsce, a nie w jakimś innym kraju. Bo chyba tylko u nas jest tolerowane takie "olewactwo" klienta. To nic,że kolejka "wychodzi" prawie z poczty, a 2 z pań dwoi się i troi, pani naczelnik to nie wzrusza.Za każdym razem, kiedy niestety muszę tam coś załatwić szlag mnie trafia. Już nie wymagam, tak jak inni tutaj,żeby się uśmiechała, wręcz jak dla mnie może sobie mieć grobową minę, ale niech przynajmniej ruszy te swoje 4 litery!

komentarzy : 0 dodaj komentarz

Dodano przez OBURZONA . [2006-03-20]
e-mail :
DROGI WÓJCIE!JAK TO MOŻLIWE. ŻE ULICA BLISKO URZĘDU GMINY WYGLĄDA TAK A NIE INACZEJ.JEJ STAN JEST FATALNY!!!PO SPÓŁDZIELCZEJ NIE DA SIĘ NORMALNIE CHODZIĆ,JAK CAŁY TEN ZALEGAJACY ŚNIEG STOPNIEJE BĘDZIE TRZEBA ZAINWESTOWAĆ W KAJAKI ALBO CONAJMNIEJ W GUMOWCE!!!w CAŁYCH PILCHOWICACH NIE MA DROGI GORSZEJ NIZ TA!ILE MOŻNA PROSIC SIĘ ŻEBY ZROBIONO COS Z ULICA SPÓŁDZIELCZA?pROSZE O TO ABY JAK NAJSZYBCIEJ COŚ TU ZROBIĆ!!!

komentarzy : 0 dodaj komentarz

Dodano przez Przemek Szywała. [2006-03-20]
e-mail :szywal@alpha.net.pl
Witam serdecznie!
W zeszłym tygodniu miałem niewątpliwą przyjemność załatwiać sprawy w wydziale geodezji UG w Pilchowicach. Polecam! Czasem Drodzy Państwo "Zdegustowani" wystarczy tylko trochę uśmiechu i wzajemnej życzliwości. Proszę tylko nie robić najazdu na wydział geodezji po tak życzliwej i obiektywnej zaznaczam ocenie. Drogie Panie mam nadzieję, że nie robię sobie i Wam niedźwiedziej przysługi! Bo nawał spraw i interesantów zachęconych takim opisem Waszej pracy może utrudnić nam wzajemny kontakt w przyszłości ;)
Z pozdrowieniami dla Pań Urzędniczek

Przemek Szywała

komentarzy : 0 dodaj komentarz


<<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 >>>